Sipariş ve Destek 0850 304 4455
 • Müşteri Hizmetleri

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme Sistemi

256 Bit SSL veya Teslim Al Öde (Kapıda Ödeme) ile

Tüm Bankların Visa/Mastercard Kartları

Bu sistemde

Tüm kredi kartları ile yapılan tüm ödemeler özel bir güvenlik sisteminden süzülerek işlenmektedir. Veriler direk olarak ödeme kuruluşuna, oradan da bankalara gönderilmekte ve her hangi bir veri saklanmamaktadır.

Ödeme Yöntemleri

 • Visa & Mastercard

  Ödeme, satın alma işleminin son adımıdır ve bu adımda asla bir sorun olmamalıdır. Mağazamız bu noktaya özellikle önem vermektedir çünkü güvenli bir ortamda ödeme yapmak hepimizin öncelikli endişesidir. E-ticaret'in büyümesi ve yakın zamanda M-ticaret'in gelişmesiyle birlikte, akıllı cep telefonları ve tabletlere en güvenli, en uygun ödeme çözümü seçmek esastır. Tüm kredi kartları ile işlem yapabilmek, güvenli ödeme kadar önemli bir konudur. Bu nedenle tüm müşterilerimize, tüm kredi kartları ile alışveriş yapabilme şansı sunuyoruz.

 • Havale/EFT

  İnternet bankacılığı kullanmayı tercih eden müşteri ve bayi portföyümüz, özellikle bu ödeme yöntemini seçmektedir. Böylelikle diğer ödeme yöntemlerimizden kaynaklanan bazı komisyon masraflarına katlanmak zorunda kalmamaktadırlar. Direk bankalar arası işlem yapıldığı için oldukça güvenli bir uygulamadır.

 • Kapıda Kredi Kartıyla veya Nakit Ödeme

  Diğer ödeme yöntemlerini tercih etmeyen müşterilerimiz, daha sık bu yöntemi kullanmaktadır. Sipariş tarafımıza ulaştığında, alıcı tarafımızdan aranarak sipariş teyiti alınarak gönderim yapılmaktadır. Kargo görevlisi kapınıza geldiğinde ona, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Odunpazarı/Eskişehir

0850 304 4455
info@hepsitukeniyor.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.