Sipariş ve Destek 0850 304 4455

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Büyük Beden Elbise

Günümüzde insanların en önemli problemlerinden birisi aşırı kilodur. Bu nedenle kilolu pek çok kadın, yakın döneme kadar kendi bedenleri için uygun iç çamaşırı bulmakta zorlanmaktaydı. Fakat iç giyim sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde kilolu kadınların tercih edebileceği büyük beden iç giyim ürünleri çeşitlenmiştir. Bu doğrultuda üretilen iç giyim ürünlerinden birisi de büyük beden elbise modelleridir. Bayan büyük beden elbise modelleri, günlük elbiselere göre çok daha seksi ve kışkırtıcı özelliklere sahiptir.


Cinsel yaşamı daha hareketli hale getiren ve erkekleri cezbeden kadın büyük beden elbise modelleri, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Kadınların bedenini istedikleri gibi sergilemelerini sağlayan bu elbiseler, oldukça dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Peki, seksi görünmeyi seven kadınların tercih edebilecekleri bayan büyük beden elbise modelleri hangileridir?


Kadın Büyük Beden Elbise Modelleri


Kadınların partnerlerini heyecanlandırmak ve cinsel yaşamlarını renklendirmek için tercih ettikleri büyük beden elbiseler, farklı renk ve model seçeneği ile beğenilere sunulmaktadır. Kışkırtıcı bir görünüme sahip olan büyük beden elbise modelleri; kadın bedenini tamamen sarar, vücut hatlarını ortaya çıkarır ve çok daha cezbedici bir görünüm kazandırır.


Genellikle askılı ve mini elbise olarak tasarlanan bu ürünleri asıl çekici kılan ise sahip oldukları detaylardır. Çünkü bayan büyük beden elbise modellerinin bazılarında yırtmaç detayları bulunmaktadır. Elbiselerin arkasında bulunabilen derin yırtmaçlar, her iki yanda da yer alabilir. Yine bu yırtmaçlar, kadınları partnerleri karşısında cezbedici kılacak oldukça seksi detaylardır.


Kadınlar tarafından rağbet gören bir diğer büyük beden elbise modeli ise transparan olanlardır. Adından da anlaşılacağı üzere bu elbiseler kadın tenini dışarıdan görülebilir kılar. Yine genellikle sırtı açık olan büyük beden elbise modelleri, bayanların partnerleri ile geçirecekleri özel anlarda rahat ve seksi hissetmelerini sağlamaktadır.


Tüm bunların yanı sıra kadın büyük beden elbise modelleri set olarak da satılabilmektedir. Bu fantezi elbiseler genellikle transparan ve derin dekolteli oldukları için tangalar ile kullanılabilirler. Yine kadın büyük beden elbise modellerinin tangalar ile kombinlenmesi ise kadınların dişiliklerini daha da ön plana çıkarmaktadır.


Büyük Beden Elbiselerde Renk Seçenekleri


Kadınların büyük beden elbise seçiminde dikkat ettikleri en önemli konulardan birisi elbisenin rengidir. Kendine güvenen ve partnerine seksi görünmekten hoşlanan kadınların ilk tercihi ise kırmızı büyük beden elbiselerdir. Ancak seksi detaylar ile tasarlanan bu elbiselerde siyah renk de en çok tercih edilenler arasındadır.


Bayan Büyük Beden Elbise Fiyatları


Kadınların fantazi iç giyim modelleri arasında beğenerek kullandıkları ürünlerden birisi olan büyük beden elbiselerde fiyat aralığı oldukça geniştir. Bu nedenle hemen her bütçeye hitap edecek bir seksi elbise modeli bulmak mümkündür. Siz de web sitemizde yer alan büyük beden elbise fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz ürüne farklı ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Sıralama:

Odunpazarı/Eskişehir

0850 304 4455
info@hepsitukeniyor.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.