Sipariş ve Destek 0850 304 4455

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

Büyük Beden İç Giyim

İç giyim, tüm kadınların en önemli ihtiyaçlarından birisidir. Hatta bazı kadınlar için iç giyim, ihtiyaçtan öte bir tutkudur. Ancak bayan iç giyim ürünleri denildiğinde akla ilk gelen genellikle zayıf ve fit bayanlar için tasarlanan ürünlerdir. Oysa diğer tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi iç giyim ürünlerinde de büyük beden tasarımlar bulunmaktadır. Kısa bir süre öncesine kadar kadın büyük beden iç giyim ürünleri sütyen ve külot gibi modeller ile sınırlıydı. Günümüzde ise artık gecelik ve jartiyer gibi iç çamaşırı modellerinin de büyük beden seçenekleri mevcuttur. Bu anlamda kilolu bayanların tercih edebileceği birbirinden şık büyük beden iç giyim modeli bulunmaktadır.


Büyük Beden İç Giyim Modelleri Nelerdir?


Büyük beden iç giyim modelleri, daha önce de bahsettiğimiz gibi artık toparlayıcı sütyen ve yüksek bel külot modelleriyle sınırlı değildir. Çünkü iç giyim sektöründeki pek çok marka, büyük bedenli kadınlar için alternatif ürünler sunmakta ve bu alandaki tasarımlarını son hızla geliştirmektedir. Peki, bayan büyük beden iç giyim modelleri hangileridir?


Büyük Beden Fantazi Gecelik


Gecelik modellerinin kadın ve erkek ilişkilerinde yeri ayrıdır. Bu nedenle de kadın büyük beden iç giyim çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi seksi gecelik modelleridir. Genellikle siyah, beyaz ve kırmızı renklerde tasarlanan geceliklerin standart modellerinin yanında; dantel ve tül detaylara sahip özel bölgeleri açık modelleri de bulunmaktadır.


Büyük Beden Jartiyer Takım


Büyük beden iç giyim modelleri arasında yer alan jartiyer takımları, kadınların eski dönemlerden günümüze sıklıkla tercih ettikleri ürünlerden birisidir. Fakat günümüzde daha çok kadınların dişiliklerini ön plana çıkarmak ve partnerlerini etkilemek için kullandıkları ürünler haline gelmiştir. Büyük beden jartiyer takımı modelleri arasında genellikle kırmızı ve siyah renkte olanlar ön plana çıkmaktadır. Ayrıca modeller incelendiğinde klasik jartiyer takımı modellerinin yanında, tamamen transparan ya da deri detaylara sahip fantazi iç giyim modelleri de mevcuttur.


Büyük Beden İç Çamaşırı


Büyük beden iç çamaşırı modelleri, fit modeller kadar çeşitlidir. En çok tercih edilen büyük beden iç çamaşırı modellerinin başında da tanga ve g-stringler yer almaktadır. Pembe, kırmızı, siyah ve beyaz renklerin yoğun olarak tercih edildiği tanga ve g-string tasarımları arasında çarpıcı modeller mevcuttur. Bunlara leopar desenli, dantelli ve özel bölgeleri açık modeller örnek olarak verilebilir. Eğer siz de günlük kullanım dışında, partnerinizi cezbedebileceğiniz bir büyük beden iç giyim modeli arıyorsanız, mutlaka tanga ve g-string modellerini incelemelisiniz.


Büyük Beden Elbise


Yukarıda bahsedilen bayan büyük beden iç giyim modellerinin yanı sıra en çok rağbet gören bir diğer ürün ise büyük beden elbise modelleridir. Genellikle dekolteli ve cezbedici ürünlerden oluşan bu elbiselerin tasarımında yoğun olarak deri ve tül kumaşlar kullanılmaktadır.


Tüm bunların yanı sıra büyük beden iç giyim fiyatları ise hemen her bütçeye hitap edecek çeşitliliktedir. Bu doğrultuda kadın büyük beden iç giyim kategorisinde yer alan birbirinden şık ve seksi ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz büyük beden iç giyim ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Odunpazarı/Eskişehir

0850 304 4455
info@hepsitukeniyor.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.