Sipariş ve Destek 0850 304 4455

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Bilgi Sayfaları

İç Çamaşırı

Kadınların dış giyim ürünleri kadar önem verdikleri iç giyim modelleri, pek çok tasarım ve renk ile beğenilere sunulmaktadır. Özel kumaşlardan ve hassas ciltler için özel olarak tasarlanan bu iç giyim ürünleri, hem günlük kullanım hem de özel randevular için tercih edilebilmektedir. Bu anlamda kadın iç çamaşırı seçimi için öncelikli olarak kullanım amacının belirlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü günlük kullanım için bir iç çamaşırı satın alınacaksa, sade modeller arasından seçim yapılabilir. Ancak özel anlarda kullanılacak bir iç çamaşırı modeli mutlaka dantel, tül, deri ya da zincir gibi cezbedici detaylara sahip olmalıdır.


En Çok Tercih Edilen Kadın İç Çamaşırı Modelleri


İç giyimde de şıklık arayan kadınlar için pek çok farklı iç çamaşırı tasarımı mevcuttur. Bunlar arasında sütyenler, atletler ve boxerlar önemli bir yer tutmaktadır. Ancak kadınlar için tasarlanan iç çamaşırı modelleri bunlarla sınırlı değildir. Çünkü seksi ve çekici olmayı seven kadınlar için birbirinden farklı renk ve desenlerde külot, tanga ve g-string modelleri de tasarlanmaktadır.


Kadınlar tarafından en çok tercih edilen iç çamaşırı modellerinden birisi olan külotlar, kendi aralarında çeşitlenmektedir. Külot modelleri arasında en rahat olanlarından birisi slip külotlardır. Rahatlıkları ile ön plana çıkan bu külotlar, kalçaları muntazam bir şekilde sarar ve gün boyu rahat hareket etmeye yardımcı olurlar. Yine külot modelleri arasından brazilian külot ve hipster külotlar da rahatına düşkün kadınların ilk tercihi durumundadır.


Kadın iç çamaşırı denilince akla ilk gelen modellerden birisi de g-stringlerdir. G-string; genellikle ince bir kumaş ya da deriden yapılmış, cinsel organları örten ve kalça arasından geçen bir çamaşır modelidir. G-string modellerinin temel kullanım amacı, iç çamaşırının kıyafet içerisinden belli olmamasıdır. Ancak bu bayan iç çamaşırı modelleri sadece günlük kullanımlar için tercih edilmez. Aynı zamanda partnerine seksi görünmek ve cinsel yaşamına renk katmak isteyen bayanlar da g-string modellerini tercih etmektedir.


Bunların yanı sıra en çok rağbet gören kadın iç çamaşırı modelleri arasında tangalar da yer alır. Bu iç çamaşırı modelleri genellikle g-stringler ile karıştırılır. Ancak iki iç çamaşırı arasında küçük bir fark vardır. G-stringlerde vücudun yan taraflarına gelen kısımlar ince bir ip şeklinde tasarlanır ve arka kısmı da aynı şekilde ip biçimindedir. Tanga modellerinin ise yan tarafları kalın olarak tasarlanmaktadır. Fakat her iki iç çamaşırı modelinin de kadın vücudunu çok daha çekici gösterdiği bir gerçektir.


Bayan İç Çamaşırı Fiyatları Ne Kadardır?


İç çamaşırı modelleri, hemen her zevke hitap edecek çeşitlilikte tasarlanmaktadır. Kadın iç çamaşırı modellerindeki bu çeşitliliğin yanı sıra fiyatlar da farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda bayan iç çamaşırı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için iç çamaşırı kategorisini inceleyebilir, modeller arasından bütçenize ve zevkinize en uygun olanını satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Odunpazarı/Eskişehir

0850 304 4455
info@hepsitukeniyor.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.